English

Go to our English site?

We’ve detected that your browser is in English, click the button below to go to the dedicated English version of the Football Manager website.

Go to English site
Español

¿Quieres ir al sitio web en español?

Hemos detectado que tu navegador está en español. Haz clic en el botón de abajo para ir a la versión del sitio web de Football Manager en este idioma.

Ir al sitio web en español
Français

Allez vers notre site en français ?

Nous avons détecté que votre navigateur est en français, cliquez sur le bouton ci-dessous pour vous rendre sur la version en français du site internet de Football Manager.

Allez vers le site en français
Türkçe

Türkçe sitemize gitmek ister misiniz?

Tarayıcınızın dilinin Türkçe olduğunu belirledik. Football Manager web sitesinin Türkçe versiyonuna gitmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

Türkçe sitemize gidin
Italiano

Vuoi andare al nostro sito in italiano?

Abbiamo rilevato che il tuo browser è in italiano, clicca sul pulsante qui sotto per andare alla versione italiana del sito di Football Manager.

Vai al sito italiano
Deutsch

Zur deutschen Seite?

Wir haben erkannt, dass Ihr Browser auf Deutsch eingestellt ist. Klicken Sie auf die untere Schaltfläche, um zur deutschen Football Manager-Seite zu gelangen.

Zur deutschen Seite
Account Home
ŞİMDİ OYNA
PC/Mac, Konsol Mobil, Apple Arcade ve Nintendo Switch™'te
Home Home

CİHAZINIZI SEÇİN

TÜM PLATFORMLARDA ÇIKTI

Eşi benzeri görülmemiş bir dizi platformda mevcut Football Manager 2023 ile bu güzel oyunun kalbine her zamankinden daha çok yaklaşın.

Rakipsiz simülasyon oyunu

Dünyanın en büyük futbol takımlarının başına geçip bu güzel oyunu kendi stilinizde oynayarak gerçek bir menajer olmaya en yakın hissi yaşayın.

İster daha akıllı transferler yapmak, ister daha çok antrenman yapmak isterse de rakibinizi alt etmek olsun avantajı bulmak futbol menajerliğinin sanatıdır.

Football Manager hiçbir hayalin çok büyük ve hiçbir hevesin çok tuhaf olmadığı bir oyundur. Bu yüzden sadece beklentilere göre yönetmeyin. Kulübünüzün kontrolünü elinize alın, büyük hayaller kurun ve çığır açın.

Steam Epic Games Windows Xbox game pass Xbox PS5 Nintendo Switch Apple arcade Apple app store Google Play

SÜRÜMÜNÜZÜ SEÇİN

TAKIMA KATILIN ÖDÜL KAZANIN

Özel özellik duyurularına ve oyun güncellemelerine, kişiselleştirilmiş içeriğe ve üyelere özel ödül ve teşviklere ulaşmak için FMFC'ye kaydolun.

Zaten üye misiniz? Şimdi giriş yapın